BIO

FRED MADISON

Původem kapela z Valašského Meziříčí, hrající taneční muziku s příchutí indie. Tvoří skvělou show a ještě nezahráli před publikem, které by neroztancovali. Mají za sebou již velkou spoustu klubových i open-air stagí, mimo jiné vystoupili jako předkapela Tata Bojs, účinkovali na festivalech Rock for People a Colours of Ostrava.
Živá tvorba je protkána vymazlenými samply a bicmen má třetí ruku!!!!
To si nesmíš nechat ujít.

Miroslav šulák / kytara, zpěv
Zdeněk Zajíček / basa, zpěv
Adam Koš / bicí
Kristýna Pivodová / klávesy, zpěv

Fred Madison je hudební skupina, která svou hudbou znázorňuje hluboké niterní pocity, lásku i úzkost zároveň.
Mira

SCHULTZ - Miroslav Šulák - kytara, zpěv

Hlava operace, která vždy vymýšlí plán hry i plán B pro případ nezdařilé loupeže. Nejednou unikl o fous kulce, ovšem důvtipu má tento krasavec víc než dost, a proto tohle uskupení vede jasným směrem. Při každé loupežné akci pokuřuje pověstné cigárko a vždycky, když se odpálí dynamity, jde vpředjako první se slovy „Everybodygetdown, thisis a robbery!“ Když je následně všechno v káře, nasedá s lehkostí do Bílého Lamborghini a odjíždí k vile u Palmového pobřeží, ve které utváří s „kumpány“ charakter nových libozvučných melodiíza pomoci svého šestistrunného nástroje a medového hlasu, jež okouzlil už víc než jedno lidské srdce.
Zdeno

SIMEON SENTORANI - Zdeněk Zajíček - basa

Kdysi s kumpány Schultzem, Spoderovou& Kosmem vykradl banku a odjel v bílém Lamborghini Countach s naloženým kontrabandem a s celou touto „partičkou“ až k vysněnému palmovému pobřeží a se vším lupem. Zde koupil vilu u pláže, ve které společně utváří nové hudební proudy a vlny, jimiž se nechávají tak často unášet. Svými bassovýmigroovy plánuje Sentorani uklidnit rozbouřené oceány a rozechvět listy okolních palm. Kdy proběhne další „Bank Robbery“, aby se tato sebranka přiblížila druhé straně zrcadla 80´s Disco/Synth-Popu? To je nám zatím neznámo, jelikož Simeon v tomto futuristickém uskupení drnká na čtyři struny zatím krátce a jediné, co jej donedávna spojovalo s touto sebrankou, byla pouze zmíněná „Bank Robbery“ .
Adam

KOSMO -Adam Koš - bicí

Nepostradatelný člen loupežné skupiny se sklony k rytmickému tlučení do zlořádů, kteří se nejednou této partě dostali do cesty. Úderníka jako je Kosmo by zkrátka každý chtěl mít v partě. Tento napohled Futuristický vexlák dokáže prásknout rukou do stolu a sjednat pořádek, stejně tak, jak svědomitě a precizně dokáže tlouct do své boutique bicí sady Rogers, která mu poskytuje lepší údernost v zadní sekci loupežné formace, kdy prostě přijde a začne nekompromisně udávat rytmus. S tímto „týpkem“ si rozhodně není radno zahrávat a už vůbec tohoto úderníka nechcete rozčílit.
Kika

SPODEROVA - Kristýna Pivodová - klávesy, zpěv

Třpytící diamant, ozdoba celého uskupení a jediná žena v celé bandě nemá vůbec jednoduché postavení. Ukočírovat nebo prosadit svou v tomto převážně mužském uskupenípro ni často není snadné.Svým hlasovým rozsahem ale dokáže proniknout do hlavy všem, kteří jí odporují a i ty nejotrlejší jedince zhypnotizovat melodiemi svých kláves, ze kterých často dokáže dostat zvuky podobné vzletu kosmické lodě. Tato slečna nemůže chybět při žádné vloupačce.Vždy když jde do tuhého, ovládne svým hlasem a harmoniemi kláves policii tak, že si s ní místo zatčení prozpěvují: „Forgiveme love, I killedsomeone, forgiveme love, I had a gun“ a nechají celé uskupení se vším lupem prostě zdrhnout.
Zbyněk (2)

DON BANAN - Zbyněk Hanko - manažer

Tento na první pohled nenápadný muž v černém obleku ve skutečnosti stojí za každou akcí této partičky. Když se podělá kšeft, on je jeden z lidí, co jsou schopni odvolat poldy, protože mu zobají z ruky. Někteří pro něj prý i pracují. Banán je sice celosvětově hledaný, ale pokaždé, když si chlupatí myslí, že odhalili jeho velkolepé plány, jsou na omylu. Už několikrát se stalo, že tyto plány jim podstrčil on sám, aniž by to věděli! Banán už to nějakou dobu s partou táhne, a nezlomně buduje zázemí každé „větší akce“. Tento harcovník zkrátka dokáže zatáhnout za ty správné nitky a je nezbytnou organizační složkou loupežné skvadry Fred Madison.